Ke stažení

Ke stažení

Vše na jednom místě

Hledáte více informací o našem sortimentu nebo našich službách?


Všechny dostupné dokumenty lze filtrovat a stahovat zde.

Položky ke stažení

Letáky
Obrázek na titulní straně Stáhnout E-kniha z portálu Calameo Popis
AKR Úhlová spojka Otvory pro čepy v dlouhých ramenech AKR úhelníků byly dosud určeny pro konstrukční využití. Od tohoto okamžiku jsou přípojky s čepy v dlouhých ramenech větších AKR pro všechny směry zatížení regulovány v ETA-07/0285.
AT-HP® PLUS Pojicí malta Profesionální a silná Vstřikovací malta AT-HP® PLUS je injekční maltový systém na bázi vinylesterových pryskyřic, který se používá pro strukturální upevnění pomocí závitových tyčí / v betonářské oceli v popraskaném / nepopraskaném C20 / 25 až C50 / 60.
CNA kotevní hřebíky Chcete získat spolehlivou informaci ohledně délky již zatlučeného kotevního hřebíku? U Simpson Strong-Tie® žádný problém - jeden pohled na hlavu Vám to prozradí.
Patky podpěr PP18/24BB Patky podpěr PP18/24BB jsou vhodné k zachycování zatížení ve všech směrech, svisle do 93kN. Jsou opatřené vysoce kvalitní duplexní vrstvou, která se skládá z potahu zinkem a niklem jako BaseCoat a organického uzavření jako TopCoat.
Patky podpěr PP18/24BZ Patky podpěr PP18/24BZ jsou vhodné k zachycování zatížení ve všech směrech, svisle do 93kN. Jsou opatřené vysoce kvalitní duplexní vrstvou, která se skládá z potahu zinkem a niklem jako BaseCoat a organického uzavření jako TopCoat.
PB3B/PB3C Patka sloupku Patka sloupku, která má vše - robustnost, sílu a odolnost proti povětrnostním vlivům.
POLY-GPG® WINTER pojicí malta Flexibilní a ekonomická POLY-GPG® WINTER je výkonný systém vstřikování malty na bázi vinylesterové pryskyřice schválený pro ukotvení v nepopraskaném betonu C20/25 - C50/60.
POLY-GP® PLUS Pojicí malta POLY-GP® PLUS je injekční maltový systém na bázi Polyesterové pryskyřice který se používá pro strukturální upevnění pomocí závitových tyčí / v betonářské oceli v nepopraskaném C20/25 až C50/60 a zdivu.
PPC následně výškově stavitelné patky podpěr Žádný plán pro rovinnost? Patky podpěr výškově stavitelné i po montáži
SC2P-1 2dílný zásuvný úhelník 1 sada úhelníků - 2 oblasti použití - smyková únosnost více než 10 kN Použitelné pro každý dřevěný stěnový panel
Šroub do betonu THD Efektivní montáž prostřednictvím funkčně optimalizovaného hrotu závitu a zadního řezu s tvarovým stykem pro trvalé a spolehlivé upevnění.
Brožury
Obrázek na titulní straně Stáhnout E-kniha z portálu Calameo Popis
Brožura trámových nosníků Příručka pro projektování, dimenzování a realizaci.
SERIES BLACK ELEGANTNÍ A MODERNÍ Nové černě lakované spojovací prvky SERIES BLACK ručí za elegantní a moderní montáž. Pergoly, plotové stěny, zahradní domky: Řada výrobků SERIES BLACK se dokonale přizpůsobí všem stavbám na zahradě.
Trámové botky GLE/GLI Náš „standard“ vstupuje do nové dimenze Trámové botky GLE/GLI do firmy Simpson Strong-Tie® začínají tam, kde „normální“ trámové botky končí.
Katalogy
Obrázek na titulní straně Stáhnout E-kniha z portálu Calameo Popis
Profikatalog 2023 C-DE-2023 340 Seiten geballte Information für den konstruktiven HolzbauDer Profikatalog 2023 liefert Ihnen umfassende Informationen rund um unsere Verbinder für Holzkonstruktionen. Neben wichtigen Produktinformationen und Tragfähigkeitswerten erhalten Sie interessante Anwendungshinweise, Berechnungsbeispiele für die Praxis, Nagelbilder und vieles mehr!
Katalog Profi 2021 Spojovací prvky pro dřevěné konstrukce.
Premiové spojovací prvky Výkonná řada šroubů Skupina Simpson Strong-Tie® je světovým lídrem v inovativních spojovacích prvcích pro nosné dřevěné konstrukce.
Quik Drive Systém s automatickým posuvem šroubů Perfektní alternativa pro tradiční šroubování.

Contact

Simpson Strong-Tie Německo

Simpson Strong-Tie GmbH

Hubert-Vergölst-Straße 6-14
61231 Bad Nauheim
Německo