Ke stažení

Ke stažení

Vše na jednom místě

Hledáte více informací o našem sortimentu nebo našich službách?


Všechny dostupné dokumenty lze filtrovat a stahovat zde.

Položky ke stažení

Letáky
Obrázek na titulní straně Stáhnout E-kniha z portálu Calameo Popis
AKR Úhlová spojka Otvory pro čepy v dlouhých ramenech AKR úhelníků byly dosud určeny pro konstrukční využití. Od tohoto okamžiku jsou přípojky s čepy v dlouhých ramenech větších AKR pro všechny směry zatížení regulovány v ETA-07/0285.
AT-HP® PLUS Pojicí malta Profesionální a silná Vstřikovací malta AT-HP® PLUS je injekční maltový systém na bázi vinylesterových pryskyřic, který se používá pro strukturální upevnění pomocí závitových tyčí / v betonářské oceli v popraskaném / nepopraskaném C20 / 25 až C50 / 60.
CNA kotevní hřebíky Chcete získat spolehlivou informaci ohledně délky již zatlučeného kotevního hřebíku? U Simpson Strong-Tie® žádný problém - jeden pohled na hlavu Vám to prozradí.
Patky podpěr PP18/24BB Patky podpěr PP18/24BB jsou vhodné k zachycování zatížení ve všech směrech, svisle do 93kN. Jsou opatřené vysoce kvalitní duplexní vrstvou, která se skládá z potahu zinkem a niklem jako BaseCoat a organického uzavření jako TopCoat.
Patky podpěr PP18/24BZ Patky podpěr PP18/24BZ jsou vhodné k zachycování zatížení ve všech směrech, svisle do 93kN. Jsou opatřené vysoce kvalitní duplexní vrstvou, která se skládá z potahu zinkem a niklem jako BaseCoat a organického uzavření jako TopCoat.
PB3B/PB3C Patka sloupku Patka sloupku, která má vše - robustnost, sílu a odolnost proti povětrnostním vlivům.
POLY-GPG® WINTER pojicí malta Flexibilní a ekonomická POLY-GPG® WINTER je výkonný systém vstřikování malty na bázi vinylesterové pryskyřice schválený pro ukotvení v nepopraskaném betonu C20/25 - C50/60.
POLY-GP® PLUS Pojicí malta POLY-GP® PLUS je injekční maltový systém na bázi Polyesterové pryskyřice který se používá pro strukturální upevnění pomocí závitových tyčí / v betonářské oceli v nepopraskaném C20/25 až C50/60 a zdivu.
PPC následně výškově stavitelné patky podpěr Žádný plán pro rovinnost? Patky podpěr výškově stavitelné i po montáži
SC2P-1 2dílný zásuvný úhelník 1 sada úhelníků - 2 oblasti použití - smyková únosnost více než 10 kN Použitelné pro každý dřevěný stěnový panel
Šroub do betonu THD Efektivní montáž prostřednictvím funkčně optimalizovaného hrotu závitu a zadního řezu s tvarovým stykem pro trvalé a spolehlivé upevnění.
Brožury
Obrázek na titulní straně Stáhnout E-kniha z portálu Calameo Popis
Brožura trámových nosníků Příručka pro projektování, dimenzování a realizaci.
SERIES BLACK ELEGANTNÍ A MODERNÍ Nové černě lakované spojovací prvky SERIES BLACK ručí za elegantní a moderní montáž. Pergoly, plotové stěny, zahradní domky: Řada výrobků SERIES BLACK se dokonale přizpůsobí všem stavbám na zahradě.
Trámové botky GLE/GLI Náš „standard“ vstupuje do nové dimenze Trámové botky GLE/GLI do firmy Simpson Strong-Tie® začínají tam, kde „normální“ trámové botky končí.
Katalogy
Obrázek na titulní straně Stáhnout E-kniha z portálu Calameo Popis
Spojovací Materiál Katalog 2023 Se společností Simpson Strong-Tie získáte spojovací a upevňovací materiály od jediného dodavateleVysoce výkonné šrouby a hřebíky, systém šroubů se zásobníkem Quik Drive a mechanické a chemické kotvy.
Katalog Profi 2023 C-CZ-2023 340 stran soustředěných informací pro konstrukce ze dřevaV odborném katalogu 2023 najdete ucelené informace o našich spojovacích materiálech pro dřevěné konstrukce. Kromě důležitých informací o výrobcích a hodnotách nosnosti zde najdete také zajímavé poznámky k použití, příklady výpočtů pro praktické použití, schémata hřebíků a mnoho dalšího!

Contact

Simpson Strong-Tie Německo

Simpson Strong-Tie GmbH

Hubert-Vergölst-Straße 6-14
61231 Bad Nauheim
Německo