Kvalita

Kvalita

Kvalita začíná tam, kde standard končí

Pocit odpovědnosti, transparentnosti, ochrany životního prostředí, bezpečnosti ve stavebnictví - ve všech těchto oblastech opravdu chceme být příkladem. To je důvod, proč všechny naše produkty splňují všechny regulační požadavky a proč máme náš systém managementu kvality certifikován podle ISO 9001.

Related Content

 1. Politika kvality

  Pomáháme našim zákazníkům stavět bezpečné a ekonomické stavby pomocí našich kvalitních produktů. Navrhujeme a vyrábíme výrobky, které splňují potřeby a očekávání našich zákazníků. Všichni zaměstnanci odpovídají za kvalitu produktů a jsou povinni dodržovat náš systém řízení kvality.

  Naše základní kameny:

  • Smysl pro zodpovědnost
  • Zabezpečení ve stavebnictví
  • průhlednost

  Vysoce kvalitní výrobky a naše profesionální služby: Díky tomu je konektor Simpson-Strong-Tie® značkou číslo 1 v Evropě i na celém světě. To se odráží zejména v designu a zacházení s produkty, které navrhujeme a vyrábíme.

  Vyrábíme hlavně v evropských lokalitách, zejména v Dánsku, což nám umožňuje maximální kontrolu a dodržování evropských norem. Kromě standardních produktů vám nabízíme také řešení vašich speciálních požadavků.

  Velké zásoby máme skladem, abychom zajistili rychlé dodání našim zákazníkům. Kromě toho pravidelně školíme naše uživatele pomocí praktických seminářů a školení.

  Označení ETA a CE

  Většina našich produktů ve statické nosné oblasti má označení CE s odpovídajícím prohlášením o vlastnostech a odkazem na odpovídající důkaz použitelnosti, jako jsou normy nebo ETA (evropské technické posouzení), aby splňovaly národní a evropské požadavky.

  Jsme také certifikováni podle FPC (Factory Production Control).

  Certifikace ISO 9001

  Simpson Strong-Tie GmbH v Bad Nauheimu je jednou ze společností certifikovaných podle ISO 9001 (EN ISO 9001: 2015).

  Norma managementu kvality EN ISO 9001: 2015 je národně i mezinárodně nejrozšířenější a nejdůležitější norma v managementu kvality. Tvoří základ pro proces neustálého zlepšování interního systému řízení kvality společnosti.

  Proto splňujeme testovaný proces a standardy kvality, na které se můžete jako naši zákazníci vždy spolehnout. 
        
   

Contact

Simpson Strong-Tie Německo

Simpson Strong-Tie GmbH

Hubert-Vergölst-Straße 6-14
61231 Bad Nauheim
Německo