Prodejní místa

Prodejní místa

S konceptem a strategií k úspěchu

Doprovod a propagace marketingu je stejně důležitá jako vývoj a výroba vysoce kvalitních produktů.

Simpson Strong-Tie® proto přikládá velký význam podpoře v oblasti marketingu a podpory prodeje.

Related Content

 1. Marketing na místě ...

  Stejně jako profesionálové na stavbě je Simpson Strong-Tie® uznáván jako odborník také skupinami zájmových skupin ze sektoru stavebnictví a dřevostaveb, univerzit a odborných médií a živě si s nimi vyměňuje.

  Naše přítomnost na všech důležitých veletrzích a každodenní kontakt s našimi uživateli nám pomáhají dále rozšiřovat a posilovat naše marketingové know-how.

  Naše marketingové oddělení nepřetržitě pracuje na vývoji nástrojů, které vašim zákazníkům zjednodušují rozhodování. Vytvoření atraktivnější nabídky zjednodušuje identifikaci produktu orientovanou na řešení.

  Prodejní síla Simpson Strong-Tie® vás navštíví, aby vás podpořila jako prodejce a pomohla vám poskytnout správný sortiment pro vaše zákazníky.

  ... v souladu s požadavky prodeje

  Simpson Strong-Tie® dělá vše pro to, aby usnadnil marketing a distribuci svých produktů a zároveň poskytl spotřebiteli maximální možnou svobodu volby.

  Přemýšleli jsme o všem, abychom usnadnili používání našich produktů: Naše letáky vysvětlují uživatelům výhody, rozdíly a možné aplikace. Náš profesionální katalog obsahuje cenné příklady výpočtů pro plánovače.

  Abychom zjednodušili přímý maloobchodní prodej, jsme schopni poskytnout maloobchodníkům téměř všechny produkty s vlastním EAN kódem.

  Simpson Strong-Tie® vám nabízí pomoc při výběru produktů, vysvětlení produktových řad a jejich možných aplikací, technickou dokumentaci, řešení pro speciální prodejní požadavky a mnoho dalšího. 

Contact

Simpson Strong-Tie Německo

Simpson Strong-Tie GmbH

Hubert-Vergölst-Straße 6-14
61231 Bad Nauheim
Německo