Microsites

Microsites

Hlavní produktové řady

GERW

Gerberova spojka GERW

Konektory GERW jsou vhodné pro společné uchycení nosníků. Kromě příčné síly ve vertikálním směru může absorbovat síly ve směru nosníku, a proto jsou vhodné pro přesměrování síly. V závislost na zatížení je možné použít jak částečné, tak plné zahřebíkovaní.

Označení CE
Označení CE
ETA
ETA
Servisní třída 2
Servisní třída 2
Uvnitř
Uvnitř
EPD
EPD
Elektroizolační ocel 20 µm
Elektroizolační ocel 20 µm

Podrobnosti produktu

Obrázky

Gerber assembly

Vlastnosti

Material

Kvalita oceli:

S 250 GD+Z 275 dle norem DIN EN

Ochrana proti korozi:

Tloušťka vrstvy pozinkování asi 55 mikronů v souladu s DIN EN 1461

Vorteile

  • Přenos zatížení ve všech třech směrech
  • Vylepšené kapacity pro plné a částečné zahřebíkovaní
  • Individuální rozměry, několik dřevěných průřezy – úspory na úložný prostor

Aplikace

Anwendbare Materialien

Dřevo, vhodné dřevěné materiály

Anwendungsbereich

  • Spojení vaznice dřeva průřez výška 90-420 mm

Technické údaje

Rozměry

Rozměry

Referencekonektor rozměry
ostatnírozměry výrobku[mm]nosník
množství v krabicihmotnost[kg]A[mm]B[mm]C[mm]tloušťka[mm]kulatý
Ø5
GERW9025.00.499014020210 x ø5
GERW12025.00.8112018020228 x ø5
GERW14020.00.9214018020234 x ø5
GERW16020.0116018020240 x ø5
GERW18015.01.218018020246 x ø5
GERW20015.01.320018020252 x ø5
GERW22015.01.322018020258 x ø5
GERW24015.01.524018020264 x ø5
GERW26010.01.626018020270 x ø5
GERW2808.01.728018020276 x ø5
GERW3008.01.830018020282 x ø5
GERW3208.01.932018020288 x ø5
GERW3408.02.134018020294 x ø5
GERW3608.02.2360180202100 x ø5
GERW3805.02.3380180202106 x ø5
GERW4005.02.4400180202112 x ø5
GERW4205.02.5420180202118 x ø5

*  Feuerverzinkt miit Schichtdicke 55µm

Tragfähigkeiten: Vollausnagelung

ReferenceCantilever únosnost
charakteristická únosnost [kN]
1 Gerber konektor per connection
with CNA4.0x50[kN]
počet of FastenersR₁,ₖ = R₂,ₖR3,k
nosníkCNA4.0x40CNA4.0x50CNA4.0x60CNA4.0x40CNA4.0x50CNA4.0x60
GERW90204.966.44.55.97.4
GERW1205620.725.326.87.49.812.3
GERW1406828.434.636.7911.814.9
GERW160803745.147.810.413.717.3
GERW1809246.256.459.811.915.719.8
GERW20010456.368.672.713.417.622.2
GERW22011666.881.586.414.919.624.7
GERW24012877.794.8100.516.421.627.2
GERW26014088.8108.3114.817.923.529.6
GERW280152100.3122.3129.619.425.532.1
GERW300164111.4135.8143.920.827.434.5
GERW320176122.8149.7158.722.329.437
GERW340188134.2163.7173.523.931.439.6
GERW360200145.6177.6188.325.333.342
GERW380212153.8187.6198.926.835.344.5
GERW400224164.4200.5212.528.337.246.9
GERW420236174.9213.3226.129.839.249.4

Tragfähigkeiten: Teilausnagelung

ReferenceCantilever únosnost
výrobek únosnost - dřevo C24 - Partial nailing / 1 set of Gerber connectors[kN]
R3,kpočet of FastenersR₁,ₖ = R₂,ₖR4,k
CNA4.0x40CNA4.0x50CNA4.0x60nosníkCNA4.0x40CNA4.0x50CNA4.0x60CNA4.0x40CNA4.0x50CNA4.0x60
GERW902.73.64.5123.74.54.8---
GERW1204.65.65.93610.212.413.132.84042.4
GERW1405.56.77.14414.918.219.34048.851.7
GERW1606.47.88.3522024.425.947.357.761.2
GERW1807.38.99.46025.831.533.454.666.670.6
GERW2008.21010.66832.139.141.461.975.580
GERW2209.111.111.87638.847.350.169.284.489.5
GERW2401012.212.98445.755.75976.493.298.8
GERW26010.913.314.1925364.668.583.7102.1108.2
GERW28011.814.415.310060.573.878.291111117.7
GERW30012.715.516.410867.882.787.798.3119.9127.1
GERW32013.716.717.711675.49297.5105.6128.8136.5
GERW34014.617.818.912483101.2107.3112.8137.6145.9
GERW36015.518.92013290.6110.5117.1120.1146.5155.3
GERW38016.42021.214095.2116.1123.1127.4155.4164.7
GERW40017.321.122.4148102.1124.5132134.7164.3174.2
GERW42018.222.223.5156108.9132.8140.8142173.2183.6

Bemessung

Für die Überlagerung der Einwirkungen ist nachzuweisen:

  • ohne Axial Belastung

\left ( \frac{F_{1/2,d}}{R_{1/2,d}} \right )^{2} + \left ( \frac {F_{3,d}} {R_{3,d}} \right )^2 \le 1

  • mit Axial Belastung

\left ( \frac{F_{1/2,d}}{R_{1/2,d}} \right )^{1,25} + \left ( \sqrt{\left ( \frac {F_{3,d}} {R_{3,d}} \right )^2 + \left ( \frac {N_{d}}{R_{N,d}} \right )^2} \right)^{1,25} \le 1

Instalace

Instalace

Befestigung

  • Pomocí CNA4,0xℓ  hřebíky nebo šrouby CSA5,0xℓ.

Certifikace

Prohlášení o vlastnostech (DoP)

product.doc.history.show

Evropské technické posouzení (ETA)

product.doc.history.show

Environmental Product Declarations (EPD)

Knihovna CAD a BIM

2D
3D
3D Simplified

ZIP balíčky

Koupit online

Contact

Simpson Strong-Tie Německo

Simpson Strong-Tie GmbH

Hubert-Vergölst-Straße 6-14
61231 Bad Nauheim
Německo