Simpson Strong-Tie dokončuje akvizici skupiny ETANCO Group

Übernahme ETANCO durch Simpson Strong-Tie

Společnost Simpson Strong-Tie, přední výrobce a dodavatel konektorů pro konstrukce a inovativní řešení, dnes oznámila úspěšné dokončení akvizice skupiny ETANCO Group, předního designéra a výrobce upevňovacích řešení pro evropský trh pozemních staveb.

ETANCO je vysoce úspěšná a zisková společnost se 70letou historií s dobře zavedenou značkou a postavením na trhu,“ řekla Karen Colonias, generální ředitelka Simpson Strong-Tie. „Věříme, že její rozsáhlá nabídka produktů posílí naše celkové produktové portfolio v Evropě a umožní nám dodávat našim zákazníkům ještě vyšší hodnotu.“

Podobně jako ETANCO Group má Simpson Strong-Tie dlouhou historii poskytování výjimečných produktů a služeb. Obě společnosti byly založeny v 50. letech minulého století a jsou založeny na silných hodnotách.

„ETANCO a Simpson mají velmi podobnou DNA, protože oba jsme postavili naše podnikání na vysoce kvalitních produktech a bezkonkurenčních zákaznických službách. Společně můžeme rozšířit a optimalizovat naši evropskou stopu a zároveň představit nové produkty naší kombinované zákaznické základně,“ řekl Ronan Lebraut, prezident ETANCO Group.

Se silnou pozicí a značkou ETANCO Group na trhu umožní akvizice výrazně rozšířit portfolio produktů a rozšířit přítomnost na stávajících trzích. Bude dále rozvíjet dosah tržního kanálu v Evropě a rovněž posílí možnosti řešení obvodových plášťů budov pro průmyslovou a komerční výstavbu.

V nejbližší době nedojde k žádným změnám v podnikání, produktových řadách, výrobě, značkách nebo zaměstnancích ETANCO Group nebo Simpson Strong-Tie Europe. Manažerské týmy ze Simpson Strong-Tie a ETANCO Group spolupracují na formulování společné strategie pro budoucnost a zajistí bezproblémový provoz pro zákazníky.

„Naším cílem je spojit společnosti způsobem, který využije našich silných stránek na trhu a ve službách našim zákazníků,“ řekl Michael Andersen, viceprezident evropských operací společnosti Simpson Strong-Tie. "Zákazníci ETANCO Group i Simpson Strong-Tie mohou očekávat stejnou úroveň vysoce kvalitních produktů a služeb, jakou dostávali v minulosti."

„Jsme nadšeni, že můžeme v Simpson Strong-Tie přivítat zaměstnance ETANCO Group a těšíme se na společný růst podnikání,“ dodala Colonias.

Ke stažení na

O společnosti ETANCO Group

Skupina ETANCO, založená v roce 1952, je předním designérem, výrobcem a distributorem upevňovacích systémů pro obvodové pláště budov. S obratem více než 260 milionů eur a více než 900 zaměstnanci má Skupina také distribuční subjekty. v Belgii, Itálii a východní Evropě a exportuje do více než 50 zemí světa. S více než 70 lety zkušeností Etanco nabízí celou řadu 80 000 produktů, které se vypořádají se všemi potřebami upevnění „obálky budovy“, včetně těsnění, zastřešení, upevnění, opláštění, fasády a bezpečnostních prvků.

O společnosti Simpson Strong-Tie Company Inc.

Simpson Strong-Tie je světovým lídrem v oblasti konstrukčních řešení – produktů a technologií, které pomáhají lidem navrhovat a stavět bezpečnější a pevnější domy, budovy a komunity. Jako průkopník ve stavebním průmyslu máme velkou vášeň pro řešení problémů prostřednictvím obratného inženýrství a promyšlených inovací. Náš výzkum konstrukčních systémů a přísné testování nám umožňují navrhovat kvalifikovana, hodnotně navržená řešení pro řadu aplikací ve dřevěných, ocelových a betonových konstrukcích. Naše odhodlání prosazovat stále lepší stavební produkty a technologie a obklopovat naše zákazníky výjimečnými službami a podporou je základem našeho poslání od roku 1956.

Contact

Simpson Strong-Tie Německo

Simpson Strong-Tie GmbH

Hubert-Vergölst-Straße 6-14
61231 Bad Nauheim
Německo