Navštivte knihovnu BIM

BIM_Pardot.jpg

Naše nová knihovna BIM a CAD nabízí projektantům budov ještě lepší přístup k portfoliu Simpson Strong-Tie: celý náš sortiment je nyní vzdálen jen několik kliknutí v projekčních programech, jako jsou například Autocad a Revit. Knihovna bude mít na začátku základní zásobu 35 000 souborů, ale bude se průběžně rozšiřovat, takže se očekává, že do konce roku jejich celkový počet přesáhne 120 000.

K BIM vede mnoho cest
Knihovna je k dispozici na všech evropských webových stránkách společnosti Simpson Strong-Tie a lze k ní přistupovat dvěma různými způsoby: Buď zvolíte možnost v nabídce „Zdroje“ a můžete si okamžitě prohlédnout celou knihovnu, nebo předem přejdete na konkrétní výrobek na webových stránkách a zobrazíte si soubory dostupné pro danou položku. Každé vydání knihovny je přizpůsobeno portfoliu přidruženého webu, takže obsah je vždy prezentován a prohledáván stejným způsobem jako samotný soupis produktů.

Dostupné formáty:
BIM: 2D a 3D Revit, IFC
CAD: DXF, SAT, SKP, STL
Ostatní: PDF, XML

Z obrazovky do reality
Zkratka BIM znamená „Building Information Modelling“ (informační modelování budov), což je digitální návrhový nástroj, který uživatelům umožňuje konstruovat a zkoumat plánované budovy na obrazovce ve 3D. My je podporujeme tím, že jim poskytujeme 3D modely našich výrobků. Mnohé z nich jsou k dispozici i ve zjednodušené podobě, například bez otvorů pro šrouby, což může být užitečné zejména u rozsáhlých stavebních projektů, kde je důležitější malá velikost souboru než stoprocentní přesnost detailů. K dispozici jsou také soubory IFC (International Foundation Class) – formát nezávislý na platformě, který je kompatibilní s jakýmkoli návrhovým softwarem BIM.

Ještě více digitálních řešení
Abychom naši knihovnu BIM a CAD ještě více zpřístupnili, brzy představíme softwarové pluginy, které projektantům a konstruktérům umožní přístup k našim souborům, aniž by museli opustit své 3D návrhové programy. První zásuvný modul vyvíjíme pro AutoCAD Revit a další budou následovat. Vyplatí se tedy občas nahlédnout do naší knihovny BIM!
 

Contact

Simpson Strong-Tie Německo

Simpson Strong-Tie GmbH

Hubert-Vergölst-Straße 6-14
61231 Bad Nauheim
Německo