inovace

S více než 1000 produktových řešení, máme nejširší škálu produktů. A my se neustále rozšiřuje ... Pokud se pravidla a postupy změní, můžete si být jisti, že jako první vyvineme produkty nové pro zajištění rychlejší a bezpečnější výstavby.

Inovace je naše DNA

  • ap adn

Inovace byla vždy základním kamenem naší společnosti. V zájmu potřeb trhu a technologického rozvoje Simpson Strong-Tie® provádí rozsáhlé investice do výzkumu a vývoje: desítky nových produktů pochází z našich laboratořích s cílem reagovat na nové požadavky trhu v odolnosti konstrukce. Díky inovaci produktů a prováděním bezpočtu testů se snažíme zajistit nejvyšší možnou bezpečnost našich produktů a snížit množství stavebních zpoždění na minimum.

Simpson Strong-Tie® má v Evorpě dvě zkušební laboratoře - zde jsou prováděny nespočetné zkoušky našich produktů, je kontrolována jejich odolnost a jejich správná funkci - laboratoře jsou v Anglii a Německu. Testy činíme s cílem zajistit shodu našich výrobků. Pro všechny naše výrobky jsme schopni vystavovat za účelem splnění evropských požadavků příslušné ETA.

Spolupráce našich inženýrů

Naši inženýři úzce spolupracují se stavebními inženýry, truhláři, stavebními odborníky v oblasti dřeva, vládními agenturami, licenčními orgány a s vysokými školami s cílem najít nová řešení a vývojem nových výrobků.

Tým projektantů nabízí služby, které Vám pomohou s Vašimi technickými volbami ohledně návrhu nebo své výpočty. Při obtížích se na nás neváhejte obrátit, popsat detaily vašeho projektu ... najdeme řešení.