No Equal

Pomáháme lidem budovat bezpečné a nákladově efektivní návrhy. V této souvislosti navrhujeme a vyrábíme produkty, které splňují potřeby a očekávání našich zákazníků a někdy je i přesahují. Všichni zaměstnanci jsou odpovědní za kvalitu svých výrobků, a jsou odhodláni dodržovat systém řízení jakosti.

  • Couteau suisse

Spolehlivost a bezkonkurenční servis

Bezkonkurenční produkty a služby: To je to, co dělá ze Simpson Strong-Tie značku číslo 1 v Evropě a na celém světě.

Tento "rozdíl", kterým se naše značka prezentuje, je nejvíce patrný především ve zpracování a v efektivitě zacházení s výrobky, které jsou z naší produkce.

Nabízíme také řešení v nejneobvyklejších místech. Zaměřujeme se především na Evropu, zejména v Dánsku, což nám umožňuje maximální kontrolu a dodržování evropských norem.

Držíme velký sklad, jsme připraveni poskytnout našim zákazníkům nejrychlejší dodávky, podporujeme naše prodejce, poskytujeme školení ...

Nabízíme více služeb, více pohodlí, více know-how. Stručně řečeno, máme jistotu, že jsme opavdu lepší!

Developer, výrobce a dodavatel

Jsme vývojáři, výrobci a zároveň distributoři. Vše z jednoho zdroje. Vše dle stejných norem.

Inovace je DNA Simpson Strong-Tie®

Inovace byla vždy základním kamenem našeho úspěchu. Vždy dáváme velký důraz na potřeby trhu a technologický rozvoj, Simpson Strong-Tie® investuje do výzkumu a vývoje: desítky nových produktů vychází z našich laboratořích s cílem uspokojit nové požadavky trhu umožňující bezpečné konstrukce.

Řízení výroby je synonymem kvality

Sortiment Simpson Strong-Tie® nabízí výrobky především z vlastní produkce. Kontrola v průběhu výroby je nyní jediný způsob, jak udržet kontrolu nad celkovou kvalitou výrobků, z jednoho konce řetězce na druhý, náš cíl je poskytnout bezprecedentní úroveň spokojenosti.

Na Vaší straně

Naše prodejní a marketingové oddělení pomáhá zákazníkům zajistit komplexní produkty a umožňuje přístup k technologickým inovacím. Od návrhu až po marketing, vše je navrženo tak, aby ulehčilo život našim odběratelům a naše týmy jsou vždy na místě k odhalení každodenních problémů na stavbách.

 

Bezkonkurenční kvalita

Pokud bychom hledali slovo vyjadřující veškerou přidanou hodnotu Simpson Strong-Tie®, bylo by to: kvalita. To je naše poslání, vždy a za všech okolností.