Náš zákazník, náš pán

Naslouchání, poradenství, odborné znalosti ... to pro nás znamená zákaznický servis "Od nás pro Vás". Naši pracovníci Vám věnují své myšlenky a praktické rady, aby Vaše práce byla vždy úspěšná.

Spolupráce našich inženýrů

  • glasses 052final

Naši inženýři úzce spolupracují se stavebními inženýry, truhláři, stavebními odborníky v oblasti dřeva, vládními agenturami, licenčními orgány a s vysokými školami s cílem najít nová řešení a vývojem nových výrobků.
Tým projektantů nabízí služby, které Vám pomohou s Vašimi technickými volbami ohledně návrhu nebo své výpočty. Při obtížích se na nás neváhejte obrátit, popsat detaily vašeho projektu ... najdeme řešení.

Inovativní software

  • EUCS

Neexistuje nic praktičtějšího než si stáhnout náš výpočetní software pro rychlé řešení.

Náš software Anchor Designer , umí vypočítat konkrétní rozměry vašich kotev pro upevnění a náš software Selector® Connector umožní snadno vybrat tesařské kování, které nejlépe odpovídá Vašim potřebám.

Čas jsou peníze

  • services livraison

Simpson Strong-Tie® vyvíjí, vyrábí a prodává své produkty přímo v Evropě, většina výrobků, které naleznete na našich webových stránkách jsou skladem a snadno dostupné. To je pro Vás jako zákazníka jedinečná výhoda, která může mít zásadní roli - bez čekání, bez zpoždění. Protože my víme, že velmi cennou komoditou je čas.

Komplexní technická dokumentace

  • services catalogue

Jaká tesařská kování nejlépe použít pro montáž do betonu, jakými šrouby nebo hřebíky upevnit různé desky nebo trámy, jaké chemické kotvy použít do zdiva ... najdete všechny vhodná technická řešení a všechny podrobnosti v naší technické dokumentaci.

Simpson Strong-Tie®, poskytuje všechny důležité informace pro Váš úspěšný stavební projekt.