Nápady a argumenty lépe prodávají….

Jestliže vyvíjíte a vyrábíte vysoce kvalitní výrobky ,celková propagace a marketing je mnohem jednodušší.Simpson Strong-Tie® vyvíjí stejné úsilí v marketingu a propagaci, stejně jako v průmyslové realizaci.

Lokální marketing

Naší přítomností na lokálních a veletrzích a výstavách dáváme jasně najevo,že o daný region máme zájem a děláme vše pro to,abychom uspěli.

Naše marketingové oddělení se neustále pracuje na vývoji nástrojů, které usnadní rozhodování našich potenciálních i stávajících zákazníků. Vytvořením atraktivnější nabídky řešení zaměřené na identifikaci produktu je jednodušší.

... V souladu s požadavky na distribuci

Simpson Strong-Tie® dělá vše pro to, aby se usnadnilo uvádění nových výrobků na trh a také distribuce produktů byla co nejrychlejší.

Mysleli jsme na všechno co můýe  zjednodušit používání našich produktů: náš leták objasnuje uživatelům výhody, rozdíly a možnosti využití našich výrobků. Profesionálního katalog obsahuje cenné příklady výpočtů pro projektanty.Pro maloobchody jsme schopni zajistit štítkování EAN kody

Simpson Strong-Tie® tak poskytuje produktové vodítko pro výběr, vysvětlovuje produktové řady a jejich možné aplikace, technickou dokumentaci, řešení pro prodej a speciální požadavky a mnohem víc.