výroba na zakázku

Zakázková výroba: ano vyrábíme!

Na základě výpočtů a výkresové dokumentace od vás nebo poradenské společnosti,jsme schopni vyrábět všechny nestandardní kovové konstrukce v rámci 5-12 pracovních dnů.

Pokud potřebujete zámečnické nebo jiné speciální služby,pak důvěřujte v kompetenci a kvalitu Simpson Strong-Tie®.

Vaše výhody:

• kompletní přehled nákladů
• laserové řezání, děrování a ohýbání
• Kontinuální nebo speciální oceli: tloušťka do 20 mm
• Ruční svařování TIG / MIG svařování robotem nebo pro sériovou výrobu
• Certifikace a kvalifikace svářečů
• povrchová úprava k dispozici: zinkování, chromování, chromování, epoxy anti-rez ...

Mnoho dodavatelů, architektů a řemeslníků již využívá našich služeb pro realizaci stavebních projektů ve školách, tělocvičnách, stadionech a veřejných a soukromých budov. Proč ne vy?

Právní upozornění na vlastní a modifikovanými produkty

Speciálně vyráběné výrobky jsou navrženy zákazníky a provádí je Simpson Strong-Tie® dle specifikace zákazníka. Simpson Strong-Tie® nemůže a nebude dělat žádné doporučení ohledně vhodnosti a dostupnosti těchto speciálních výrobků.

Speciální produkty jsou výsledkem speciální konstrukce. Jsou určeny pro konkrétní projekt, reagují na nestandardní nutnosti při konkrétní výrobě v našich výrobních zařízení. Proto nemohou být označeny v souladu s Evropskou komisí označením CE.

Veškeré změny, které se odchylují od standardního výrobku jsou výhradní odpovědností osoby, která tyto změny doporučuje nebo provádí. Tato osoba musí rovněž poskytnout potřebné pokyny k provedení. Simpson Strong-Tie® není odpovědný za důsledky změny nebo provádění těchto změn.