pobočky

Lídr v USA,západní Evropě i v dalších zemích…..

Simpson Strong-Tie® je mezinárodně známá a respektovaná značka. Naše značka je známa po celém světě,hlavně v USA a západní Evropě,kde máme také svoje vyrobní pobočky.

Pod značkou Simpson Strong-Tie® vyrábíme a prodáváme inovativní konektory pro dřevěné konstrukce, konvexní hřebíky a šrouby, jejichž cílem je spojování dřeva pro dřevěné konstrukce, jež je činí stabilnější a účinnější.

Kromě toho, že Simpson Strong-Tie ® rozšířil svoji činnost v průběhu let na kovové kotvy, chemické upevnění a spojovací šrouby, zaměřujeme se na cílený rozvoj pro místní potřeby jednotlivých zemí, ve kterých působíme.

Naše skupina má několik výrobních závodů v Evropě - v Dánsku, Francii a Velké Británii - a prodejních jednotek v Německu, Rakousku, Švýcarsku, Francii, Dánsku, Polsku a České republice.

Světové sídlo Simpson Strong-Tie® je v Kalifornii, USA, kde byla společnost založena téměř před sto lety. Další pobočky jsou v Kanadě, Číně, Dubaji, Austrálii a na Novém Zélandu.Doplňují naši přítomnost na všech kontinentech. Simpson Manufacturing Co., Inc. je uvedena v New York Stock Exchange